
VIATTO VA-DM-B-10C сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:215813
124 413 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DM-B-10C сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Модель дөңгелек платформадағы тірекпен және жылдамдықты реттеу түймесімен жабдықталған. Корпус пен стақан тот баспайтын болаттан, қозғалтқыш блогы алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Стаканның пайдалы көлемі: 0,6 л
- Шайқалатын өнімнің ең аз көлемі: 0,2 л
- Қаптамадағы габариттері: 563х303х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227503 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.6 кг |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 201 мм |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.975 л |
| Жылдамдық | 10000-нан 15000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 124 413 ₸


