
Hurakan HKN-FR2GM сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:87074
143 921 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR2GM сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус алюминийден, стақандар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы: 60 сек.
- Қаптамадағы габариттері: 380х210х530 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Стақандар саны | 2 |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 1 л |
| Жылдамдық | 11000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 143 921 ₸


