
Hurakan HKN-FR1GM сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:85779
71 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR1GM сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпусы алюминийден, шынысы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы: 60 сек.
- Қаптамадағы габариттері: 250х250х570 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 1 л |
| Жылдамдық | 11000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 71 269 ₸


