
Hurakan HKN-FR1C сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:99705
51 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR1GM сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус пен стақан пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы: 60 сек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179877 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Стақандар саны | 1 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір стақанның көлемі | 0.7 л |
| Жылдамдық | 8500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 51 593 ₸





