
Hurakan HKN-FR2GA сүт коктейльдеріне арналған миксер
- Бар
- Коды:130150
111 135 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR2GA сүт коктейльді араластырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шейктер, мусс, сүт негізіндегі коктейльдер, йогурттар немесе балмұздақтар жасау үшін қолданылады. Корпус пластиктен, стақандар тот баспайтын болаттан және поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шайқауға арналған бір саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 560х450х260 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Стақандар саны | 2 |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 12000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 111 135 ₸


