
Планетарлық араластырғыш Abat МПЛ-40
- Бар
- Коды:123022
3 038 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Abat МПЛ-40 арналған илеу әр түрлі қамыр, взбивания кремдер, мусс, сондай-ақ дайындау пюре, тұздықтар және коктейльдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында.
Корпус химиялық және физикалық әсерлерге төзімділігі жоғары, соққыға төзімділігі жоғары, дежа - аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304 полимерлі жабынмен жасалған.
Жеткізу көлеміне тостаған, жұқа штангалары бар бұлғауыш, қалақ және ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару панелі
- Тостағанды көтеру/түсіру тетігі
- Таймер 30 минутқа дейін
- Жиналмалы қорғаныс торы
- Орнату оңай - бұйым орнату және монтаждау бойынша қосымша операцияларды қажет етпейді
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемі: 400х415 мм
- Саптаманың айналу жиілігі
- Тостағанның айналасы: 25-тен 128 айн/мин дейін.
- Өз осінің айналасында: 95-тен 476 айн/мин дейін.
- Саптамалардың салмағы:
- Ілмек: 2,12 кг
- Жіңішке шыбықтары бар бұлғауыш: 2,44 кг
- Жауырын: 2,59 кг
- Өнімдерді жүктеу:
- Ылғалдылығы 40% ашытқы қамыры: 4,5 кг
- Ылғалдылығы 50% ашытқы қамыры: 6,5 кг
- Ылғалдылығы 60% ашытқы қамыры: 11 кг
- Кілегейлі сары май: 19 кг
- Ірімшіктерге арналған сүзбе салмасы: 19 кг
- Картоп езбесі: 23 кг
- Шартты өнімділік:
- Ылғалдылығы 40% ашытқы қамыры: 18,5 кг/сағ
- Ылғалдылығы 50% ашытқы қамыры: 26,5 кг/сағ
- Ылғалдылығы 60% ашытқы қамыры: 44 кг/сағ
- Кілегейлі сары май: 59 кг/сағ
- Ірімшіктерге арналған сүзбе салмасы: 79 кг/сағ
- Картоп езбесі: 95 кг/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалың шыбықтары бар бұлғауыш 410000000087
- Қырғыш 410000000085
- ТМ-40 жылжымалы арба
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000004740995874816 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 186 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 241 келі |
| Биіктігі | 1305 мм |
| Тереңдігі | 993 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 25-тен 128 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 10 |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 3 038 186 ₸











