
Планетарлық араластырғыш Abat МПЛ-60
- Бар
- Коды:115278
3 477 035 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Abat МПЛ-60 арналған илеу әр түрлі қамыр, взбивания кремдер, мусс, сондай-ақ дайындау пюре, тұздықтар және коктейльдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында.
Корпус химиялық және физикалық әсерлерге төзімділігі жоғары, соққыға төзімділігі жоғары, дежа - аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304 полимерлі жабынмен жасалған.
Жеткізу көлеміне тостаған, жұқа штангалары бар бұлғауыш, қалақ және ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару панелі
- Тостағанды көтеру/түсіру тетігі
- Таймер 30 минутқа дейін
- Жиналмалы қорғаныс торы
- Орнату оңай - бұйым орнату және монтаждау бойынша қосымша операцияларды қажет етпейді
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемі: 430х470 мм
- Саптаманың айналу жиілігі
- Тостағанның айналасы: 40-тан 195 айн/мин дейін.
- Өз осінің айналасында: 145-тен 708 айн/мин дейін.
- Тұтынылатын қуат: 2,2 кВТ
- Саптамалардың салмағы:
- Ілмек: 3,5 кг
- Жіңішке шыбықтары бар бұлғауыш: 4,2 кг
- Жауырын: 3,3 кг
- Өнімдерді жүктеу:
- Ылғалдылығы 40% ашытқы қамыры: 7 кг
- Ылғалдылығы 50% ашытқы қамыры: 10 кг
- Ылғалдылығы 60% ашытқы қамыры: 17 кг
- Кілегейлі сары май: 30 кг
- Ірімшіктерге арналған сүзбе салмасы: 30 кг
- Картоп езбесі: 36 кг
- Шартты өнімділік:
- Ылғалдылығы 40% ашытқы қамыры: 28 кг/сағ
- Ылғалдылығы 50% ашытқы қамыры: 40 кг/сағ
- Ылғалдылығы 60% ашытқы қамыры: 68 кг/сағ
- Кілегейлі сары май: 90 кг/сағ
- Ірімшіктерге арналған сүзбе салмасы: 120 кг/сағ
- Картоп езбесі: 144 кг/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалың шыбықтары бар бұлғауыш 410000020413
- Жіңішке шыбықтары бар бұлғауыш 41000017216
- Қырғыш 410000020412
- ТМ-60 жылжымалы арба
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000001952940996689920 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 220 келі |
| Биіктігі | 1470 мм |
| Тереңдігі | 995 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 40-тан 195 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 10 |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 477 035 ₸











