
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-10S
- Бар
- Коды:72693
252 430 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-10S арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Корпус пен алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Ерекшеліктері:
- Планетарлық беріліспен жетектің тұтас құрылымы
- Максималды токтан электромеханикалық қорғаныс
- Индикатор шамымен құлыптау функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х450х510 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 252 430 ₸


