
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-5W
- Бар
- Коды:51622
188 086 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-5W арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Корпус боялған болаттан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Ерекшеліктері:
- Планетарлық беріліспен жетектің тұтас құрылымы
- Максималды токтан электромеханикалық қорғаныс
- Индикатор шамымен құлыптау функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х450х440 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.8 кг |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 1000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 188 086 ₸


