
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B40-HG
- Бар
- Коды:40828
964 212 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B40-HG арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Жабдық еденге орнатылады. Корпус боялған болаттан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 65 / 110 / 300 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 168 келі |
| Биіктігі | 1220 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 65-тен 300 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл, тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 964 212 ₸


