
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-3470
- Бар
- Коды:52699
87 522 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG QF-3470 арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Модель пульсация режимімен жабдықталған. Корпус хромдалған мырыш қорытпасынан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Минутына айналымдар саны:
- 1 жылдамдық: 3000
- 2 жылдамдық: 3750
- 3 жылдамдық: 4500
- 4 жылдамдық: 10000
- 5 жылдамдық: 12000
- 6 жылдамдық: 13600
- P жылдамдығы: 13600
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.55 кг |
| Биіктігі | 422 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шу деңгейі | 79-дан 83 дБ-ға дейін |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | хром, металл, күміс |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 295 мм |
- Бағасы: 87 522 ₸


