
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B10-HG
- Бар
- Коды:40826
352 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B10-HG арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Жабдық еденге орнатылады. Корпус боялған болаттан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 130 / 233 / 415 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 426 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 130-дан 415 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл, тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 316 мм |
- Бағасы: 352 819 ₸


