
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B40K-HD
- Бар
- Коды:40831
1 110 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B40K-HD арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Жабдық еденге орнатылады. Корпус боялған болаттан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Араластырылатын максималды масса: 8 кг
- Айналу жылдамдығы: 104 / 206 / 399 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 104-тен 399 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 1 110 487 ₸


