
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B20-HG
- Бар
- Коды:40827
420 802 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш GASTRORAG B20-HG арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау үшін езбе, майонез, әр түрлі тұздықтар, взбитых кілегей қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Жабдық еденге орнатылады. Корпус боялған болаттан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырға арналған ілмек, тегіс шайқау және шайқау кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 94 / 165 / 386 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Биіктігі | 763 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 94-тен 386 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | тот баспайтын. болат, металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 420 802 ₸


