
Планетарлық араластырғыш Robot Coupe RM 8
- Бар
- Коды:338097
1 354 061 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe RM 8 планетарлық араластырғыш қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға, пюрелерді, тұздықтарды және коктейльдерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шайқауға арналған. Модель эргономикалық тұтқасы бар алынбалы тостағанмен жабдықталған. Тостағандар мен саптамалар тот баспайтын болаттан жасалған, корпус жабыны композиттік материалдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Ерекшеліктері:
- Патенттелген тостағанды құлыптау жүйесі
- Қарқынды пайдалануға арналған өнеркәсіптік қозғалтқыш
- Қуатты асинхронды қозғалтқыш
- Тостағанның дөңгеленген түбі және көпірткіштің арнайы пішіні: өнімнің өте аз көлемімен де жұмыс істеу мүмкіндігі
- Қозғалыс кезінде құралға кіруге жол бермейтін қорғаныс қалқаны
- Тостағанды анықтау құрылғысы
- Қондырмаларды толығымен көтеру үшін құлыптау тұтқасы бар топсалы бас
- Саптамалар мен қорғаныс қалқанын орнату және алу оңай
- EN 454 қауіпсіздік стандарттарына сәйкестігі
- Эргономикалық стильді дизайн
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 26230D |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 513 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7.6 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 60-тан 600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Сұр |
| Жылдамдықтар саны | 10 |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 1 354 061 ₸










