
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM7GPRO
- Бар
- Коды:128771
103 371 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM7GPRO планетарлық араластырғышы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында, кафелер мен мейрамханаларда, кондитерлік дүкендерде пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель тұтқасы және қорғаныш қақпағы бар алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Корпус ABS пластиктен, тостаған тот баспайтын болаттан, қақпақ поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: ілмек, қалақ және тұтас металл шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Қамырды араластырған кезде: 2 кг ұн (ұн мен судың қатынасы 5:3 ұсынылады)
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 30 жұмыртқа (ең азы - 3 жұмыртқа)
- Саптаманың айналу жылдамдығы:
- 1 жылдамдық - 168 айн/мин (36 айн/мин)
- 2 жылдамдық – 240 айн/мин (52 айн/мин)
- 3 жылдамдық – 312 айн/мин (67 айн/мин)
- 4 жылдамдық – 384 айн/мин (82 айн/мин)
- 5 жылдамдық – 456 айн/мин (98 айн/мин)
- 6 жылдамдық – 576 айн/мин (124 айн/мин)
- 7 жылдамдық – 647 айн/мин (139 айн/мин)
- 8 жылдамдық – 719 айн/мин (155 айн/мин)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157993 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.64 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.66 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 259 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 168-ден 719 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Сұр |
| Жылдамдықтар саны | 8 |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 103 371 ₸






