
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH40
- Бар
- Коды:80804
1 004 991 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO BH40 планетарлық араластырғышы әртүрлі қамырларды илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Корпус ақ түсті боялған металдан жасалған, бұйыммен жанасатын барлық элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк тиеу: 12 кг
- Жылдамдық: 80 / 160 / 288 айн/мин.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 80-нен 288 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 1 004 991 ₸


