
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM5B
- Бар
- Коды:128772
69 445 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM5B планетарлық араластырғыш (қара / қара) қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, тұздықтар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель тұтқасы және қорғаныш қақпағы бар алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Корпус ABS-пластиктен, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. жүктеу:
- Қамырды араластырған кезде: 1,5 кг ұн (ұн мен судың қатынасы 5:3 ұсынылады)
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 24 жұмыртқа (ең азы - 3 жұмыртқа)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157994 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 312 мм |
| Тереңдігі | 271 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 346 мм |
- Бағасы: 69 445 ₸








