
Планетарлық араластырғыш VIATTO B-30P 220В
- Бар
- Коды:92693
483 889 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO B-30P планетарлық араластырғышы әртүрлі қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Қаңқа боялған металдан, тостағаннан және тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныс қақпағынан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Ұн: 3,5 кг
- Қамыр: 7 кг
- Жылдамдық: 105 / 180 / 408 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 640х570х960 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL B30P 220V |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 99 келі |
| Биіктігі | 882 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 105-тен 408 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | сұр, металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 483 889 ₸


