
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH-10
- Бар
- Коды:73451
351 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH10 арналған илеу әр түрлі қамыр, сондай-ақ взбивания кремдер, мусс және дайындау езбе, тұздықтар мен коктейльдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Корпус ақ түсті боялған металдан жасалған, бұйыммен жанасатын барлық элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк тиеу: 2 кг
- Жылдамдық: 110 / 178 / 390 айн/мин.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 110-нан 390 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 351 620 ₸


