
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SMB10SS
- Бар
- Коды:176234
268 527 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SMB10SS планетарлық араластырғышы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Корпус пен дежа тот баспайтын болаттан, қорғаныш қақпағы пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Ұн: 1 кг
- Қамыр: 1,5 кг
- Жұмыртқаның ақтығы: 28 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.3 кг |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 320 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 268 527 ₸






