
Планетарлық араластырғыш VIATTO B-30P 380В
- Бар
- Коды:92694
525 136 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO B-30P планетарлық араластырғышы әртүрлі қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Ұн: 3,5 кг
- Қамыр: 7 кг
- Жылдамдық: 105 / 180 / 408 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 640х570х960 мм
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL B30P 380V |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 99 келі |
| Биіктігі | 882 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 105-тен 408 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | сұр, металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 525 136 ₸


