
Планетарлық араластырғыш VIATTO B-7H
- Бар
- Коды:31086
302 562 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO B-7H планетарлық араластырғыш әртүрлі қамырды илеуге, сондай-ақ кремдер мен мусстарды шайқауға қызмет етеді. Қамыр қысқа нан, қатпарлы қамыр, қайнатпа, ашытқы, бисквит болуы мүмкін және бауырсақ, нан, пицца, печенье және т.б. пісіруге болады.
Илеу органы өз осі мен тостаған осінің айналасында айналады, осылайша біртекті массаның алынуын қамтамасыз етеді. Миксер қақпағы бар алмалы-салмалы тостағанмен және сақтандырғыш микроқосқышпен жабдықталған. Корпус сырланған, ал барлық жұмыс органдары тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бұлғауыш, ілмек және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Қамырды илеу кезінде: 1 кг
- Шайқаған кезде: 2 кг
Тауар PYHL брендімен де, VIATTO брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VIATTO B-7H / PYHL B-7H |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0.325 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7.5 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 45-тен 270 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | металл, тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 302 562 ₸




