
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH-7B
- Бар
- Коды:112068
282 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO BH-7B планетарлық араластырғышы әртүрлі қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: көпірткіш, қалақ және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Қамыр илеу: 1 кг
- Шайқау: 1,4 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 780 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 282 118 ₸


