
Планетарлық араластырғыш VIATTO B-5H
- Бар
- Коды:31085
310 739 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO B-5H планетарлық араластырғышы салқындатылмаған қамырды илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және шағын кафелерде, мейрамханаларда, жеке кондитерлік дүкендерде және шағын наубайханаларда пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель қақпағы бар алынбалы тостағанмен және қауіпсіздік микроқосқышымен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостағаннан және тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныс қақпағынан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: тұтас металл шайқау, қалақ және ілмек.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты бірқалыпты реттеу
- Алынатын деженің арқасында қамырды оңай тиеу және түсіру
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Қамыр илеу: 0,5 кг
- Шайқау: 1,5 кг
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5.5 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 45-тен 270 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | тот баспайтын. болат, металл |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 310 739 ₸




