
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH-20
- Бар
- Коды:66733
416 366 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO BH20 планетарлық араластырғышы әртүрлі қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Өніммен жанасатын барлық элементтер тот баспайтын болаттан, корпусы ақ түсті боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк тиеу: 6 кг
- Жылдамдық: 110 / 200 / 420 айн/мин.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 73 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 88 келі |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 110-нан 420 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 416 366 ₸


