
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM5TF
- Бар
- Коды:177798
74 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM5TF планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеу, жұмыртқаны, кілегейді, кремдер мен мусстарды шағын кафелер мен мейрамханаларда, жеке кондитерлік дүкендерде, шағын наубайханаларда және басқа да шағын форматты қоғамдық тамақтандыру орындарында шайқау үшін қолданылады. Модельде топсалы басы және ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар пластикалық қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостаған бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған кірістірулері бар ABS пластиктен, тостаған AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ашытқы қамырына арналған ілмек, жалпақ шайқағыш (шпатель) және шайқағыш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 346x271x349 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160774 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Тереңдігі | 312 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 224-тен 754 айн/мин дейін. |
| Шу деңгейі | 346 дБ |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Көгілдір |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 271 мм |
- Бағасы: 74 050 ₸


