
Планетарлық араластырғыш VIATTO BH-30
- Бар
- Коды:73452
497 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO BH30 планетарлық араластырғышы әртүрлі қамырларды илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу: 10 келі
- Жылдамдық: 90 / 155 / 376 айн/мин.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 109 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 114 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 90-нан 376 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 497 180 ₸


