
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SMB7BL
- Бар
- Коды:176233
210 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SMB7BL планетарлық араластырғышы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостаған тот баспайтын болаттан, қорғаныс қақпағы пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Ұн: 750 г
- Қамыр: 1,13 кг
- Жұмыртқаның ақтығы: 22 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Басты көтеру механизмі | көтергіш траверса |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 320 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 210 737 ₸







