
Планетарлық араластырғыш VIATTO HLB-7
- Бар
- Коды:66735
279 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш VIATTO HLB-7 арналған илеу әр түрлі қамыр, сондай-ақ взбивания кремдер, мусс және дайындау езбе, тұздықтар мен коктейльдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді: көпірткіш, ілмек және қалақ.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Қамырды илеу кезінде: 0,8 кг
- Шайқаған кезде: 1,5 кг
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 480х280х640 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 880 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 245 мм |
- Бағасы: 279 663 ₸


