
Планетарлық араластырғыш VIATTO B-15P
- Бар
- Коды:92691
368 799 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO B-15P планетарлық араластырғышы әртүрлі қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Қаңқасы боялған болаттан, тостағаншасы мен қорғаныш қақпағы - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы тостаған және 3 саптама кіреді: шайқағыш, шпатель және ілмек.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Ұн: 1,5 кг
- Қамыр: 3 кг
- Жылдамдық: 110 / 178 / 390 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 550х490х780 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL B-15P/ B15P |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 676 мм |
| Тереңдігі | 372 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 15 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 110-нан 390 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | сұр, металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 474 мм |
- Бағасы: 368 799 ₸


