
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM1005B
- Бар
- Коды:163722
156 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM1005B планетарлық араластырғыш қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, тұздықтар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель тұтқасы бар алынбалы тостағанмен, СКД дисплейі бар таймермен және жарық диодты индикаторымен жабдықталған. Корпус құйылған алюминийден, тостаған тот баспайтын болаттан, қорғаныс қақпағы мөлдір пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Кілегей: 250 мл
- Жұмыртқаның ақтығы: 12 дана.
- Қамыр: 1,5 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 4.8 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 45-тен 200 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 408 мм |
- Бағасы: 156 298 ₸


