
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM7BPRO
- Бар
- Коды:128770
103 371 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM7BPRO планетарлық араластырғышы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, соустар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель тұтқасы және қорғаныш қақпағы бар алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Корпус ABS-пластиктен, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. жүктеу:
- Қамырды араластырған кезде: 2 кг ұн (ұн мен судың қатынасы 5:3 ұсынылады)
- Жұмыртқаны ұрған кезде: 30 жұмыртқа (ең азы - 3 жұмыртқа)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157992 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.64 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.66 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 259 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | 8 |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 103 371 ₸


