
Планетарлық араластырғыш VIATTO VA-SM1002B
- Бар
- Коды:163714
147 423 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM1002B планетарлық араластырғыш қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пюре, тұздықтар мен коктейльдер жасауға арналған. Модель бүйірлерінде 2 тұтқасы бар алынбалы тостағанмен және СКД дисплейі бар таймермен жабдықталған. Корпус құйылған алюминийден, тостаған тот баспайтын болаттан, қорғаныс қақпағы мөлдір пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 қондырма кіреді: ілмек, қалақ және шайқау.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Кілегей: 250 мл
- Жұмыртқаның ақтығы: 12 дана.
- Қамыр: 1,5 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.94 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 4.8 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 45-тен 200 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қара |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 408 мм |
- Бағасы: 147 423 ₸


