
VIATTO VA-SM5R араластырғыш
- Бар
- Коды:177767
69 445 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SM5R (қызыл/қызыл) планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеу, жұмыртқаны, кілегейді, кремдер мен мусстарды шағын кафелер мен мейрамханаларда, жеке кондитерлік дүкендерде, шағын наубайханаларда және басқа да шағын форматты қоғамдық тамақтандыру орындарында шайқау үшін қолданылады. Модельде топсалы басы және ингредиенттерді қосуға арналған тесігі бар пластикалық қорғаныс қақпағы бар алынбалы тостаған бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған кірістірулері бар ABS пластиктен, тостаған AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ашытқы қамырына арналған ілмек, жалпақ шайқағыш (шпатель) және шайқағыш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160773 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.42 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 312 мм |
| Тереңдігі | 271 мм |
| Басты көтеру механизмі | көтергіш траверса |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 224-тен 754 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қызыл |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 346 мм |
- Бағасы: 69 445 ₸


