
Планетарлық араластырғыш Торгмаш (Баранович) МП-10-01
- Бар
- Коды:115373
1 966 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MP-10-01 планетарлық араластырғыш әр түрлі консистенциялы қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және пюре, тұздықтар мен паштеттерді қоғамдық тамақтандыру орындарында, сауда орындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде араластыруға арналған. Азық-түлікпен жанасатын бөлшектер, алынбалы тостаған және илеу бөліктері тот баспайтын болаттан жасалған, негізі сызаттардан қорғайтын бояумен боялған.
Жеткізу көлеміне тостаған, шпатель, бұлғауыш және ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттегіш
- Қоршаған ортаның температурасы 10-нан 40 °С-қа дейін болған кезде пайдалану
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Ашытқы қамырын араластырған кезде: 16 кг/сағ
- Кілегейді көпірткен кезде: 40 кг/сағ
- Қамырға арналған ингредиенттерді тиеу, артық емес (ашытқы қамыры үшін): 4 келі
- Тостаған осінің айналасындағы айналу жиілігі: 25-тен 140 айн/мин дейін.
Орнатылған қуаты: 0,37 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000163330 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 90-нан 500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | сұр, металл |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 1 966 667 ₸




