
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS7
- Бар
- Коды:66889
219 834 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS7 арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Корпус боялған металдан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Алмалы-салмалы дежа
- Жылдамдықты бірқалыпты реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 270х400х420 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 145256 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.5 кг |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 1000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 219 834 ₸



