
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS10
- Бар
- Коды:83148
242 485 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS10 арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуыз, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х450х510 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 156945 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 1000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 242 485 ₸


