
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP15FM
- Бар
- Коды:91119
356 107 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP15FM планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кілегейлерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 90 / 160 / 300 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165323 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 15 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 90-нан 300 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл, күміс, сұр, тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 444 мм |
- Бағасы: 356 107 ₸


