
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KSP5
- Бар
- Коды:302781
71 993 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KSP5 арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Корпус ABS-пластиктен, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнның максималды жүктемесі: 1,5 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 333 мм |
| Тереңдігі | 271 мм |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Күміс |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Ені | 362 мм |
- Бағасы: 71 993 ₸


