
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP30FM
- Бар
- Коды:91121
457 131 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP30FM планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кілегейлерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 110 / 200 / 420 айн/мин.
- Илеу кезінде тиеу: 3-тен 6 кг-ға дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 94 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 28 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 110-нан 420 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл, тот баспайтын. болат, сұр, күміс |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 457 131 ₸


