
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP20FE
- Бар
- Коды:184757
395 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP20FE планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кремдерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Илеудің максималды салмағы: 3 кг
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 105 / 180 / 408 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 630x560x880 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 86 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 105-тен 408 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 395 016 ₸


