
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP60F
- Бар
- Коды:85811
2 188 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP60F планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кілегейлерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 80 / 160 / 310 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 845х715х1390 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 206 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 244 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 80-нен 310 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 768 мм |
- Бағасы: 2 188 269 ₸


