
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS10S
- Бар
- Коды:302785
258 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS10S арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, ысқыш, шпатель және тостаған кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұсынылатын жүктеу:
- Ұн: 200-ден 1000 гр-ға дейін
- Жұмыртқа: 104-тен 1000 гр-ға дейін
- Айналу жылдамдығы:
- Тостағанның айналасындағы қондырма: 0-ден 302 айн/мин дейін.
- Саптама өз осінің айналасында: 0-ден 1000 айн/мин дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.57 кг |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 1000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 258 078 ₸


