
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KSM6
- Бар
- Коды:302784
128 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KSM6 арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель дисплеймен және алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус алюминийден, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнның максималды жүктемесі: 1,5 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 6 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | металл |
| Жылдамдықтар саны | 12 |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 128 737 ₸


