
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KSV7 Pro
- Бар
- Коды:291226
286 670 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-KSV7 Pro планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кремдерді шайқауға арналған. Корпус боялған металдан жасалған, алынбалы тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Илеудің максималды салмағы: 0,7 кг
- Қаптамадағы габариттері: 320х500х520 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 422 мм |
| Тереңдігі | 427 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 635 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 286 670 ₸


