
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS7R қызыл
- Бар
- Коды:307367
232 022 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-KS7R арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбитывания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Корпус боялған металдан, тостаған тот баспайтын болаттан, қорғаныс қақпағы ингредиенттерді салуға арналған тесігі бар пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне тостаған, ілмек, бұлғауыш және шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Алмалы-салмалы дежа
- Электромеханикалық басқару түрі
- Жылдамдықты бірқалыпты реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Ұсынылатын жүктеу:
- Жұмыртқа: 71-750 г
- Ұн: 200-750 г (ұн мен судың қатынасы 2:1 болғанда
- Саптаманың қозғалыс жылдамдығы:
- Тостағанның айналасы: 0-ден 302 айн/мин дейін.
- Өз осінің айналасында: 0-ден 1000 айн/мин дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.78 келі |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 0-ден 1000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | үстел үсті |
| Түсі | Қызыл |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 232 022 ₸


