
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP10FM
- Бар
- Коды:91117
325 776 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP10FM планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кілегейлерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 90 / 160 / 300 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165322 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 62 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 90-нан 300 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 444 мм |
- Бағасы: 325 776 ₸


