
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP30FE
- Бар
- Коды:184758
462 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP30FE планетарлық араластырғыш сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін, соның ішінде ақуызды, қамырды, ашытқыны, печеньені илеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кілегейлерді шайқауға арналған. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Илеудің максималды салмағы: 3,5 кг
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 105 / 180 / 408 айн/мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 84 келі |
| Биіктігі | 882 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 105 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 462 721 ₸


