
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP15M
- Бар
- Коды:198086
416 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IP15M планетарлық араластырғыш қоғамдық тамақтандыру орындарында кондитерлік өнімдерге арналған қамыр мен кілегейдің барлық түрлерін дайындауға арналған.
Жеткізу көлеміне тостаған, шайқау қондырмалары, шпатель және ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 440х540х760 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Тостағанның көлемі | 15 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 360/164 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 416 717 ₸


